sausio 10, 2010

Luminescent Orchestrii - Knockin' (2005)

"Elżbietos Koweckos tyrinėjimuose minima, jog per vestuves svečiams dalijo raudonos spalvos juostas."/"Sunkmečiu moterys renkasi raudoną spalvą."/"Tačiau, šios spalvos reikėtų vengti sergant uždegiminėmis ligomis ar turint temperatūros."/"Raudona — meilė ir skausmas."/"Jokia kita spalva nepasižymi tokia magija ir galia."/"Jausmingumas, lytinis potraukis atsispindi raudona spalva, o meilė išryškėja avietiniu atspalviu."
Mirtis ir gyvybė, kraujas ir vynas.Ką vienoje vietoje gali veikti tarptautinio cirko pasirodymų muzikos kompozitorius, Šiaurės Amerikos senųjų laikų styginių virtuozė, avangardinio teatro režisierė, ir profesionalus džiazo bosistas?
Atsakymas: tvoti "svaiginančią, šiurkščią ir seksualią" muziką.
Kaip? Lyg išgėrus nemažai su pankroku, klezmeriais, apalačiais, balkanais, bliuzu, tango, čigonais ir trubadūrais sumaišytų kokteilių.
Kuo jie skiriasi nuo kitų ant svieto pridygusių a la gypsy muziką grojančių kapelijų? Šių atliekama muzika skamba išskirtinai akustiškai, čia grojama tik styginiais instrumentais - smukai, kontrabosas, gitara. Tai suteikia jaukumo ir savotiško pub drinkin' beprotiškumo. Prie to pridėkite puikius balsus, beatbox'ą, karštą kraują ir rumuniškas pasakas. Tai - Luminescent Orchestrii receptas.
Išdaigos, juokas ir trypiančių kojų aidas - darbingai ateinančiai savaitei, draugai.
"Knockin'" - iki kojų pirštų nuoširdi virtuvinė baladė. Griebk.
"Taraf Hijacked" @ YouTube
Oficialus Luminescent Orchestrii puslapis4 kart atsiliepta:

Anonimiškas

Kiekvienas užėjimas į Ausinuką tiesiogiai proporcingas naujų perlų skambesiui kiekvieno skaitytojo namuose.

Dar viena mano Ausinukui atrasta formulė :} jau antroji..

laurynas rėčkus

šaunuoliai tie, kuriems patinka teisingi garsai! ;)

penkeri

šitie iškart buvo tokie, kad
play spust ir
prie širdelės glust

laurynas rėčkus

žinosiu kaip papirkti Mileną.


  © 2007 - 2011 ausinukas.com

The Media posted is only for promotional purposes, but if you wish for something to be removed please contact: ausinukass [at] gmail.com

Į viršų